Офіційний сайт БК "Снятин"
                                                         вихід

Баскетбольний клуб "Снятин" заснований 14 жовтня 2007 року.
Цьому сильно посприяли заступник голови РДА у справах сім'ї,молоді і спорту Москалик М.М.,тренер команди Волощук О.І.,мер міста Беца В.В.,підприємці Зазуляк В.В.,Зазуляк І.В.,Зазуляк В. В.,Завитик Т.Т.,Плахін А.С.

Основна форма: червона.
Запасна форма: фіолетова.
Домашня арена: Спортивний комплекс міста Снятина.


У сезоні 2007-2008 під керівництвом Волощука Олександра команда взяла участь в Аматорському Чемпіонаті Області,де з 13 команд-учасниць посіла 8-ме місце і таким чином потрапила до плей-офф.У матчах на виліт снятинчанам протистояв БК "Ветерани " з Івано-Франківська.Рідні стіни і коротка лава запасних гостей допомогли дебютантам чемпіонату здобути перемогу і увійти до четвірки кращих команд області.В півфіналі БК "Снятин" поступився команді Коледжу Фізичного Виховання, а в матчі за 3-4 місце капітулював перед спортсменами із Богородчан.На даний момент це досягнення є найвищим в історії команди.

БК "Снятин".Сезон 2007-2008.
У сезоні 2008-2009 БК "Снятин" вдруге бере участь в АЧО і завершує його на підсумковому 6 місці з 10 команд-учасниць.
БК "Калуш" - БК "Снятин" 90:48
БК "Снятин" - ІФНТУНГ 42:49
КЕП - БК "Снятин" 35:36
БК "Снятин" - ІМЕГА 39:87
КФВ - БК "Снятин" 46:48
БК "Снятин" - БК "Богородчани" 20:0
БК "Снятин" - БК "Тирлич" 52:54
БК "Ветерани" - БК "Снятин" 56:53
БК "Снятин" - КТБ 20:0
В матчі на виліт сильнішими виявилися баскетболісти БК "Тирлич",що вибили снятинчан з подальшої боротьби.
У сезоні 2009-2010 через цілу низку причин команда не бере участі в змаганнях обласного масштабу.
В сезоні 2010-2011 до керма команди приступає Плахін Андрій.Снятинські баскетболісти заявляються до "ПРИВАТ-ліги" Івано-Франківщини по баскетболу.Протягом сезону було придбано комплект форми, в якій команда виступає і в даний час, розроблено графічну емблему, визначено талісмана команди і запущено даний сайт.
У звязку із відсутністю залу, який би відповідав вимогам обласного рівня, всі матчі довелось зіграти на виїзді.Команда програла всі свої поєдинки, зайняла останнє місце в групі і відмовилась від боротьби за 7-12 місця.
БК КЕП (Івано-Франківськ) – БК СНЯТИН – 63:28
БК "Тирлич"(Коломия) - БК "Снятин" - 102:47
КФВ(Івано-Франківськ) - БК "Снятин" - 64:38
БК "Снятин".Сезон 2010-11.
В сезоні 2011-12 рр. "ПРИВАТ-ліга" міняє свою назву на ЧІФО(Чемпіонат Івано-Франківської Області по баскетболу). БК "Cнятин" перебуває за крок від того щоб вдруге у своїй історії пропустити обласні змагання, але буквально в останню мить, завдяки фінансовій допомозі приватних підприємців району і власних коштів гравців команди, вдається заявитися до турніру. В цей час команду очолює Федусів Андрій,її склад поповнюють перспективні новачки,відновлюється практика проведення домашніх матчів, створюється районна спортивна громадська організація "Снятинська районна федерація баскетболу" та презентується гімн команди широкому загалу.
На першому груповому етапі снятинці проводять 5 поєдинків і, зайнявши підсумкове 3-те місце у групі, виходять у весняну частину змагань, де сперечаються за 7-12 місця.
1-ший груповий етап.
БК "Тирлич"(Коломия) - БК "Снятин" - 126:39
БК "Снятин"- БК "Ланчин" - 19:16
БК "НТУ"- БК "Снятин" - 47:61
БК "Вамбуд"- БК "Снятин" - 101:27
БК "КЕП"- БК "Снятин" - 42:55
В другому груповому етапі БК "Снятин" програє всі 4 поєдинки і таким чином в підсумку займає 11 місце із 16-ти команд-учасниць.
2-ший груповий етап.
БК "Снятин"- БК "Богородчани" - 66:84
БК "КФВ"- БК "Снятин" - 54:36
БК "Медуніверситет"- БК "Снятин" - 61:34
БК "Надвірна"- БК "Снятин" - 63:46
БК "Снятин".Сезон 2011-12.
Сезон 2012-2013рр.

На старті сезону команда знову відчуває значні фінансові негаразди та проблеми із домашнім залом.З великими труднощами вдається зібрати необхідні кошти та заявитися до Аматорської Баскетбольної Ліги Івано-Франківської області 2012-2013 рр. Жеребкування делегувало снятинців у дуже сильну групу.

ПНУ(Івано-Франківськ) - БК "Снятин" 87:27
ІФНТУНГ(Івано-Франківськ) - БК "Снятин" 86:45
БК "Вамбуд"(Івано-Франківськ) - БК "Снятин" 100:24

Зазнавши трьох поспіль розгромних поразок на старті, враховуючи відсутність серйозних турнірних песпектив та цілковиту байдужість владних структур району (за виключенням міського голови Снятина - пана А.Шумка) до команди, було вирішено припинити участь в АБЛ і зосередити всі свої зусилля для розвитку баскетболу на місцях. Районна спортивна громадська організація "Снятинська районна федерація баскетболу" (в особі Федусіва Андрія) проводить декілька турнірів: стрітбол 1x1, стрітбол 3x3 та нечуваний досі за розмахом і тривалістю ЧСБ-2013.Гравці БК "Снятин" у складі різних команд району беруть активну участь в цих турнірах та виступають в ролі їхніх лідерів.

Призери ЧСБ-2013
Сезон 2014рр.

Сезон 2014 року розпочався із ЧСБ-2014. В турнірі, що проходив із січня по березень, взяли участь 6 команд із різних населених пунктів Снятинщини. У порівнянні із минулим роком, його рівень відчутно зростає - набагато якісніше працюють судді, додають у майстерності самі учасники, у складі команд з'являються легіонери з Чернівецької області. Чемпіон визначається тільки в останньому турі, по додаткових показниках ним стає АБК"Залуччя".

 

В кінці червня проводиться вже традиційний стрітбол 3x3. Його співорганізатором виступає Снятинська РО ВО "Свобода". Змагання отримують назву "Svoboda Snyatyn Streetball 2014". У заявці на "SSS-2014" числиться 6 команд. Стрітбольні баталії проходять у шаленій боротьбі, результат одного з пів-фіналів, матчу за третє місце та фіналу вирішується тільки в овертаймі. Переможці "ГШРЗ" із села Ганьківці. Далі із ініціативи Болембаха Сергія проходить злиття стрітбольних команд "R.O.B.S."(Болембах Сергій, Романюк Олексій) та лідерів "ГШРЗ"(Юрах Ігор, Федусів Андрій) і створюється районна стрітбольна дружина "Snyatyn Boys". Вже за тиждень після "SSS-2014" хлопці відправляються у Львів, де беруть участь в мегакрутому стрітбольному турнірі під угідою УСЛ "Yarych Street Fest". Через місяць "Snyatyn Boys" змагаються в Чернівцях на "BC"Striba" Cup 2014" та в Івано- Франківську на "BC"Goverla" Cup 2014". На цих батлах їх дебютанти набираються досвіду і здобувають свої перші перемоги на УСЛ турнірах. Завершує стрітбольний сезон організований РСГО"СРФБ" турнір "King of the Hill 2014", що проходив у форматі 1x1. За звання найсильнішого стрітболіста району змагаються 10 вуличних бійців, у пів-фінал проходять виключно гравці "Snyatyn Boys", а тріумфує Happy MilkMan(Юрах Ігор).

 

В жовтні 2014 року на прохання медичної спільноти РСГО"СРФБ" організовує одноденний "Чемпіонат Снятинщини серед медичних закладів по баскетболу 2014".В змаганнях беруть участь команди Снятинської ЦРЛ, Заболотівської РЛ та Снятинського районного Центру ПМСД. Пальму першості виборюють працівники новоствореного медичного закладу - Снятинського Центру ПМСД.

З 16 листопада по 14 грудня відбуваються матчі 1-го кола ЧСБ-2015.
 
Першість Снятинського району по баскетболу серед медичних закладів-2014
Сезон 2015 р.

Із лютого по березень 2015 року продовжується, розпочатий у попередньому році, ЧСБ-2015. На цьому етапі на турнір дозаявляється буковинська команда БК "Мамаївці" і ,таким чином, загальна кількість команд-учасниць стає рівною 6. Практично в кожному матчі йде рівна боротьба, остаточна різниця становить 2-8 очки, аутсайдери перемагають фаворитів, команди, що програли у першому колі, беруть реванш у другому. Розподіл всіх видів медалей вирішується в останньому турі. Чемпіоном, вдруге за свою історію, стає БК "Снятин". Закінчується ЧСБ-2015 показово-підсумковим етапом "ЧСБ-2015 All Star Game".
Після цього розпочинається стрітбольний сезон. Головна команда району "Snyatyn Boys" проводить ребрендинг своєї назви і стає "S.B. Boys". Створюється і юнацька збірна по стрітболу "Olimpia"("Celtics"). Результати виступів наступні:
 - Svoboda Snyatyn Streetball 2015. "S.B. Boys" стають переможцями турніру.
- "Yarych Street Fest 2015". Доросла і юнацькі команди програють всі матчі і не виходять з своїх груп.
- "Лужани 2015". "S.B. Boys" - бронзові призери; молодіжка "Celtics" - не вихід із групи
- "BC Striba Cup". Доросла команда не виходить із групи

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                                   
 
 
 
 
                                                         


                                                                                 "
S.B.Boys"
Восени 2015 року розпочинається співпраця РСГО "СРФБ" із ТВМП "Явір". Першим наслідком такого партнерства стає Відкритий чемпіонат Снятинщини по баскетболу "Явір-Баскет 2015". В турнірі, що тривав з 15 листопада по 20 грудня, взяли участь 8 команд: до місцевих БК "Снятин", БК "Ганьківці", БК "JOKER" (Заболотів), АБК "Залуччя" та БК "Черемош" (Попельники) приєднались баскетбольні дружини із сусідньої Чернівецької області - БК "The Last" (Сторожинець), БК "Орлан" (Лужани) та БК "Вашківці", що в підсумку займають 1-ше, 2-ге та 4-те місця відповідно. "Бронзові" медалі змагань виборює БК "Снятин".
27 грудня снятинчани були запрошені на турнір "Дружба", який проходив у місті Чернівці. В ньому взяли участь 4 кращі команди, щойно минулого, "Явір-Баскет 2015" та чернівецькі команди БК "Машзавод" та БК "Локо". В підсумку рік було завершено на мажорній ноті - БК "Снятин" замкнув трійку призерів.

Сезон 2016 року

Після тривалого міжсезоння, новий яскравий баскетбольний рік розпочався із численних стрітбольних турнірів.
5 червня збірна району із стрітболу "SB Boys" спробувала свої сили на "Yarych Street Fest 2016" у Львові (не вийшли із групи)
11 червня в м. Снятин відбувся "Yavir Street Basket U18" , де змагались 5 команд, складених із гравців віком до 18-ти років. По додаткових показниках перемогу здобули представники с. Попельники

18 червня до юнацьких команд долучилися дорослі колективи в рамках проведення "Yavir Street Basket 2016". Тріумфатором змагань стали "SB Boys"
Завершив цикл стрітбольних турнірів, які відбувалися у Снятині, відкритий чемпіонат району по стрітболу "Svoboda Snyatyn Streetball 2016". Свій минулорічний титул відстояли "SB Boys", що обійшли в турнірній таблиці БК "Вижниця" та БК "Корчі" (Лужани).
16 липня "SB Boys" відправились у Лужани на традиційний стрітбольний турнір. В підсумку команда не змогла подолати груповий етап, зайнявши 2-ге непрохідне місце у своїй відбірковій групі.
24 липня "SB Boys" дебютують на Чемпіонаті України зі стрітболу під егідою ФБУ "Chernitsi Cup 3X3". Результат команди - вихід із групи з 2-го місця і "осічка" в 1/4 фіналу.
Через тиждень, 30 липня, м. Чернівці приймало етап розіграшу Української Стрітбольної Ліги. Головна стрітбольна команда Снятина припинила свої виступи ще на груповому етапі, а от юнацька збірна, що виступила під назвою "Снятин", зуміла кваліфікуватися з 2-го місця у плей-офф (виліт в 1/8 фіналу)
 
Крім того, з моменту свого заснування, БК "Снятин" незмінний фаворит і чемпіон всіх змагань районного рівня.

Меню сайту
Наші партнери
Пошук
Форма входу
Елітна косметика
Гімн команди
Голосування
Яким чином Ви потрапили на цей сайт?
Всього відповідей: 33
Ми в контакті
Погода у Снятині
Реклама
Випадкове фото
Кнопка сайту
 Офіційний сайт БК

Код кнопки:

Статистика
Счетчик тИЦ и PR
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Клікніть сюди
 Персональний сайт Федусiва АндрiяОУН-УПА: легенда спротиву buksport.cv.ua Сайт Попельниківської школи. Сайт села ДжурівСайт байкерів Cнятина