Офіційний сайт БК "Снятин"
                                                         вихід

Починаючи із моменту свого створення, БК "Снятин" та й баскетбольний рух Снятинського району в цілому, переживає непрості часи у фінансовому плані та існує лише завдяки шаленому ентузіазмі його учасників. Час від часу знаходяться небайдужі меценати, які допомагають нам. Здебільшого вони це роблять безкорисливо, не вимагаючи за це ніяких нагород, афішувань та подяк. Але, на нашу думку, благодійність не повинна проходити непоміченою, тому, починаючи із вересня 2014 року, ми вирішили публікувати на цій сторінці всіх наших спонсорів та благодійників, тим самим висловлюючи їм подяку та стимулюючи інших до цього доброго діла.

2014

Радевич Михайло. Громадський діяч, засновник та активіст "Першого Снятинського Журналу/First Snyatyn Journal".Взяв участь в "BC "Snyatyn" Ice Bucket Challenge", переказавши 50 грн на наш рахунок і місяць потому пожертвував ще 20 грн під час благодійного збору коштів.

Книшук Петро Васильович. Депутат обласної ради, підприємець. В грудні придбав для БК "Ганьківці" 10 комплектів нової баскетбольної форми і надав фінансову допомогу в розмірі - 200 грн.
2015

Радевич Михайло та Радевич Володимир. Громадські діячі,блогери, засновники та активісти "Першого Снятинського Журналу/First Snyatyn Journal".На початку року подарували Снятинським баскетболістам велике перекидне табло та гучномовець.

 

Шумко Анатолій Богданович. Міський голова м. Снятин.
За його сприяння у березні 2015 року міська рада придбала медалі та грамоти для всіх призерів ЧСБ-2015, пам'ятні нагороди для найкращих гравців та суддів
.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Остафійчук Мирослав. Депутат районної ради, член Снятинської РО ВО "Свобода".
За його фінансової підтримки 27 червня 2015 року відбувся стрітбольний турнір "Svoboda Snyatyn Streetball 2015"


Радевич Михайло. Громадський діяч, блогер. Надав фінансову допомогу у розмірі 200 грн для придбання ліків для аптечки невідкладної медичної допомоги.

Коземчук Михайло. Приватний підприємець, представник ТВМП "Явір". Забезпечив призовий фонд "Явір-Баскет 2015".
 

                         2016
Коземчук Михайло. У червні 2016 року повністю профінансував проведення стрітбольних турнірів "Yavir Street Basket U18" та "Yavir Street Basket"

Меню сайту
Наш партнер
Пошук
Форма входу
Гімн команди
Голосування
Який населений пункт району є "найбаскетбольнішим"?
Всього відповідей: 184
Ми в контакті
Погода у Снятині
Реклама
Випадкове фото
Кнопка сайту
 Офіційний сайт БК

Код кнопки:

Статистика
Счетчик тИЦ и PR
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Клікніть сюди
 Персональний сайт Федусiва Андрiя buksport.cv.ua Сайт Попельниківської школи. Сайт села Джурів