Офіційний сайт БК "Снятин"
                                                         вихід

Баскетбол – один з найпопулярніших видів спорту в Україні. Останніми роками спостерігається зростання інтересу населення до спорту, до баскетболу в цілому та його побратима - стрітболу(вуличного баскетболу). Партнерство з баскетбольним клубом – перспективне та престижне

Організація турнірів "під ключ"

Титульний спонсор
Даний вид співпраці пропонує найменувати баскетбольні змагання чи команду за бажанням спонсора.
Ми вже маємо позитивний досвід в цих питаннях. В
2014 та 2015 рр. співорганізатором стрітбольних турнірів виступила Снятинська РО ВО "Свобода" і вони отримали назву "Svoboda Snyatyn Streetball".
У 2016-17 роках має місце співпраця із ТВМП "Явір", що вилилось у проведення
"Yavir Street Basket U18" , "Yavir Street Basket 2016" , етап чемпіонату України з баскетболу 3X3 "Yavir Street Basket 2017" та інші.


 

Ігрова форма

Ігрова форма баскетболістів – одна з найефективніших рекламних площ для розміщення логотипу спонсора

 

Середня відвідуваність матчів обласної першості, в якій, в залежності від фінансування, час від часу бере участь команда БК "Снятин" - 50-75 чоловік. Збірна району із стрітболу кілька разів на рік змагається на всеукраїнських турнірах під егідою УСЛ  та ФБУ, де тільки кількість команд-учасниць варіює від 20 до 100. В районі на постійній основі з 2013 року щорічно  проводяться чемпіонати Снятинщини по баскетболу  та 2-3 стрітбольних турніри. Баскетболісти протягом матчу постійно з`являються в об’єктивах фотокамер , логотип спонсора фігурує у сюжетах новин та на фото у пресі.
До того ж, баскетбольна форма є досить довговічною, гравці виступають в ній декілька сезонів.
Для прикладу, у 2017 року мережа магазинів "Копійочка" пристала на нашу пропозицію і  придбала форму для стрітбольної команди "SB Boys"

 

 

 

 

 

 

Реклама спонсора на офіційному сайті клубу.


Розміщення рекламних банерів на сайті команди – один з найдієвіших та наймобільніших способів донесення інформації до споживача. Сайт клубу відвідують не лише вболівальники БК «Снятин», але й фани інших команд.Середня відвідуваність сайту - 15-20 унікальних відвідувачів на добу, в дні змагань ці показники суттєво зростають. 
Класичний приклад - баннер нашого головного інформаційного партнера
''Першого Снятинського Журналу/First Snyatyn Journal''  у верхній частині сайту.

 

 

Реклама в соцмережах

 

 

Представництво БК "Снятин" є в 2-х найбільш популярних соцмережах - Фейсбук та ВКонтакті.
Наша група на Фейсбук, що називається  БК "Снятин", стрімко набуває популярності. Станом на липень 2017 року дописи в ній охоплюють аудиторію чисельністю 1500-2000 осіб.

ВКонтакті – найвідвідуваніший ресурс російськомовного сегменту мережі інтернет. На частку сайту припадає більше половини інтернет-трафіку СНД. На сайті зареєстровано більше 200 мільйонів користувачів.

На даному ресурсі ми створили групу БК "Снятин",чисельністю активних учасників понад 650. До того ж група відкрита абсолютно для всіх користувачів соцмережі. У відповідному розділі ми можемо розмістити рекламу. Познайомитись із групою можна тут 

 

 

                                  Реклама на афішах
 
Під час проведення домашніх матчів, організації турнірів - по місту Снятин та по населених пунктах району розклеюються афіші, де вказується час і місце проведення цих заходів. Електронний варіант афіш   розповсюджуються інтернетом. На них також зарезервовано місце для вашої реклами.
 
Реклама на фан-атрибутиці БК "Снятин"
Ми вже практикували розміщення логотипу наших меценатів на протоколах матчів, авторучках, грамотах та кубках, які вручались переможцям змагань. Хоча тут безмежне поле для фантазії, як, наприклад, принт на футболках, кепках, календариках, наклейках, прапорцях, тощо.
                                                                                                   
Подяка на сторінках сайту
Починаючи з вересня 2014 року, ми створили сторінку "Наші меценати", де висловлюємо подяку всім своїм спонсорам та благодійнкам.
 
 
Наші координати
тел. 0971467809
        0663610326
         ел. пошта bcsnyatyn@mail.ru
 

 

Меню сайту
Наш партнер
Пошук
Форма входу
Гімн команди
Голосування
Який ваш улюблений вид спорту?
Всього відповідей: 138
Ми в контакті
Погода у Снятині
Реклама
Випадкове фото
Кнопка сайту
 Офіційний сайт БК

Код кнопки:

Статистика
Счетчик тИЦ и PR
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Клікніть сюди
 Персональний сайт Федусiва Андрiя buksport.cv.ua Сайт Попельниківської школи. Сайт села Джурів