Четвер, 25.04.2024, 23:16:59
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт БК "Снятин"

АБК "Залуччя" - володар кубка Снятинщини по баскетболу "YAVIR CUP 2017"

В останні зимові дні, 26 лютого 2017 року відбувся кубок Снятинщини по баскетболу "YAVIR CUP 2017", який організували РСГО"СРФБ" та ТВМП "ЯВІР". Принциповою вимогою участі в ньому була наявність "прописки" жителя Снятинського району. В таких умовах свою участь підтвердили 5 команд:
1. БК "Попельники"
2. "SB Boys" (Шевченкове, Устя, Хутір-Будилів, Снятин, Ганьківці)
3. АБК "Залуччя"
4. БК "Кулачин"
5.БК "Завалля"

"Сліпий" жереб розвів команди у 2 групи.
Група "А" виявилася значно сильнішою і дещо більшою за кількістю команд. В результаті "м'ясорубки" між "SB Boys",  БК "Завалля" та БК "Попельники", турнір залишили останні.
В групі "В" обидві команди  потрапили в 1/2 фіналу, розігравши між собою порядок місць та визначивши майбутніх суперників.

1/2 фіналу
Перший пів-фінал завершився із прогнозованим результатом. "SB Boys" без надзусиль перемогли ще дуже юних баскетболістів із передмістя Снятина.
Другий матч цієї стадії став найкращим на турнірі. Залучанці відразу захопили лідерство і утримували його до фінальних хвилин гри. В кінцівці гри завальці зробили "героїчний" камбек і зрівняли рахунок. Завершальні 2 хвилини пройшли в класичних традиціях легендарних баскетбольних матчів - неймовірна напруга, безкінечні тайм-аути, тактика фолів.
За 9 секунд до кінця гри табло показувало рахунок 15-15. Після тайм-аута м'яч ввели в гру гравці АБК "Залуччя" та організували блискавичний кидок у кільце суперників, який, втім, не досяг мети.
У потрібному місці та у потрібний час опинився Курилюк Денис, що взяв підбір і переправив м'яч у кошик.
За час, що залишився, "ящірки" ще встигли провести атаку і навіть двічі кинути по кільцю АБК "Залуччя", проте ці спроби виявилися невдалими.

"SB Boys" - БК "Кулачин" - 30-20
АБК "Залуччя" - БК "Завалля" 17-15

Матч за 3-тє місце
У "втішному" фіналі БК "Завалля", розлючені драматичною поразкою в 1/2 фіналу, розгромили своїх суперників, завдавши просто нищівної поразки.

БК "Завалля" - БК "Кулачин"  34-4

ФІНАЛ
У вирішальній грі більш "зіркові" гравці у формі  "CELTICS" вважалися фаворитами.
Однак перші ж хвилини показали, що легкої прогулянки не буде нікому. Залучанці повели в рахунку 8-0, далі ривком відповіли "SB Boys", що скоротили відставання до мінімуму 12-13.
Заключні хвилини залишили за собою представники АБК "Залуччя". Головною причиною такого успіху стала повна нейтралізація лідера суперників Юраха Ігора, який у фінальній грі набрав тільки 2 очки. Не набагато краще виступили й інші гравці "SB Boys".
Суб'єктивно залучанці грали із більшим бажанням та "вогником" в очах і по-праву стали заслуженими володарями 1-го кубка Снятинщини з баскетболу.

Нагородження
По завершенню турніру всі гравці команд-призерів отримали грамоти. Генеральний спонсор змагань, представник ТВМП "Явір" Коземчук Михайло вручив красень-кубок капітанові АБК "Залуччя" Бійовському Святославу.
Також відбулася анонсована лотерея призів, асортимент яких починався із рулона туалетного паперу та засобів контрацепції і закінчувався електронним термометром та USB-ліхтариком.
Ряд гравців із різних команд стали переможцями розіграшу. Найбільш фартовими виявилися представники Попельників, Завалля та мікрорайону Кулачин

Більше фотографій можна проглянути на сторінках нашої спільноти ВКонтакті.

Категорія: Мої статті | Додав: fedodont (26.02.2017)
Переглядів: 1315 | Рейтинг: 5.0/3