Середа, 24.04.2024, 21:43:41
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт БК "Снятин"

ЯВІР-БАСКЕТ 2015. 5 ТУР. Результати матчів.

Завершився 5 тур ВЧСБ"ЯВІР-БАСКЕТ 2015". Всі фаворити, не без проблем, здобули чергові перемоги. Таким чином вже практично оформилася трійка команд, які поведуть боротьбу за медалі, однак їх розподіл вирішиться в останньому турі.

АБК"Залуччя" - БК"The Last" (Сторожинець)
72-84
(16:18; 20:26; 16:21; 20:19)

"Залуччя":
Нагорняк Іван В. (33), Болембах Сергій (20), Бійовський Святослав (8), Гапляк Антон (5), Нагорняк Іван І. (4), Маценко Володимир (2), Семотюк Мирослав (0).
"The Last": Гречка Андрій (50), Заблоцький Сергій (14), Гаврилюк Павло (9), Батушан Анатолій (7), Іліка Андрій (4), Косован Сергій (0), Берчук Ян (0), Доніченко Богдан (0).

Зважаючи на турнірне становище команд, БК"The Last" вважався однозначним фаворитом цієї гри. Несподівано для всіх гостям із Сторожинця довелося прикласти значних зусиль щоб здолати залучанців, які приємно вразили своєю грою.
В другій чверті був момент, коли АБК"Залуччя" лідирувало по ходу гри з перевагою  в 6 балів. Переломними стали 3 поспіль дальні влучання гравців із Сторожинця і сталося це буквально за 1 хвилину.
На початку 3-тої чверті за перебір персональних фолів був вилучений А. Гапляк, який до того часу досить добре грав у захисті. Після цього факту інтрига гри пропала.
Таким чином, БК"The Last" необхідна ще одна перемога, у матчах що залишилися, для того щоб оформити чемпіонство.

БК"Орлан" (Лужани) - БК"Вашківці"
77-39 (21:8; 14:6; 24:12; 18:13)

"Орлан":
Миронюк Роман (26), Булик Петро (10), Орлецький Іван (9), Бойчук Юрій (8), Никля Тарас (8), Андрійчук Сергій (6), Грекул Вадим (6), Лебедєв Валентин (4).
"Вашківці": Спащук Петро (10), Харченко Андрій (6),  Гайко Олександр (5), Макара Дмитро (5), Сащук Володимир (4), Гакман Руслан (3),  Подольчук Валентин (2), Сащук Роман (2), Мар'янчук Іван (2), Подерня Роман (0), Гандабура Андрій (0), Спащук Іван (0).

Центальний матч туру вийшов доволі нудним.
Гравці БК "Вашківці"  продемонстрували невиразну гру, сумбур в атаці та провали в захисті. Натомість БК "Орлан" запропонував жорсткий та чітко злагоджений захист. Левова частина атак БК "Вашківці" навіть не доходила до здійснення кидка.
Зазнавши поразки, БК "Вашківці" практично втратили шанси на медалі.
До слова, матч 2-го туру між БК "Орлан"(Лужани) та сумнозвісним БК "Черемош" (результат матчу анульовано, як і всі інші матчі за участю БК "Черемош") завершився з рахунком 74-30.

БК"Снятин" - БК "Ганьківці"
91-64 (
17:17; 17:24; 21:10; 36:13)

"Снятин": Сандулович Ігор (33), Краєвський Ігор (21), Лукинюк Михайло (21), Федоров Денис (8), Ісарук Іван (6), Хоменський Богдан (2), Павлюк Дмитро (0).
"Ганьківці": Юрах Ігор (16), Федусів Андрій (14), Ворощук Микола (12), Шинкарик Григорій (12), Палійчук Василь (10), Палійчук Назар (0).

Даний матч пройшов за схожим сценарієм із першою грою туру.
На велику перерву у ранзі лідерів пішли гравці БК "Ганьківці". У молодих гравців команди В. Палійчука та М. Ворощука "пішов кидок" і їхня реалізація була близькою до 100%.
Після перерви "полетіло" у гравців із Снятина. Раз за разом Сандулович, Лукинюк, Краєвський бомбардували кільце суперників влучними триочковими. Це все, помножене на втому гравців БК"Ганьківці", стало запорукою впевненої перемоги господарів.

Категорія: Мої статті | Додав: fedodont (07.12.2015)
Переглядів: 609 | Рейтинг: 5.0/1