Четвер, 25.04.2024, 14:12:40
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт БК "Снятин"

ЯВІР-БАСКЕТ 2017. 4 тур. Результат матчу та турнірна таблиця.

Відкритий чемпіонат Снятинщини з баскетболу "ЯВІР-БАСКЕТ 2017" перетнув свій екватор. Наступного тижня настає пора вирішальних матчів. В 4-тому турі був зіграний всього один матч, результат якого наведений в даному матеріалі.

БК "Снятин" -  БК "Глибока"
53-72 (12:13; 16:30; 18:8; 7:21)
"Снятин": Юрах Ігор (16), Парпауц Вадим (14), Федусів Андрій (8), Федоров Денис (8), Краєвський Ігор (4), Романюк Олексій (3), Шарабуряк Віталій (0), Храпко Андрій (0).
"Глибока": Загудалов Нікіта (28), Панов Василь (22), Стрільчук Ілля (17), Буга Євген (3), Бурюк Іван (2), Кащук Олександр (0), Сиротюк Віталій (0), Ватрич Максим (0).

Беззаперечним фаворитом цього матчу вважалася гостьова команда, однак відсутність їхнього основного центрового Станіслава Ростецького вселяла певні побоювання за результат.
Початок матчу залишився за снятинцями, які повели в рахунку 12-4. Юрах Ігор нагадав себе колишнього і домінував під щитами, записавши собі в актив 10 очок. Правда вже до кінця чверті БК "Глибока" цей відрив нівелювала.
Далі гра проходила за наступним сценарієм: гравці із Глибокої досягали комфортної двозначної переваги у рахунку, потім пропускали ривок БК "Снятин" і все починалося по-новому.
За 5 хвилин до кінця гри різниця в рахунку становила тільки 4 очки. Фінальний спурт БК "Глибока" зламав оборонні ряди господарів паркету і поставив крапку в цій грі.