Офіційний сайт БК "Снятин"
                                                         вихід
Головна » Статті » Мої статті

Храпко Андрій - "CEPSA-герой" 4-го туру "ЯВІР-БАСКЕТ 2016"

Одним із небагатьох населених пунктів Снятинщини, де "жевріє іскра" баскетболу є Завалля. Команда із цього села -  постійний учасник чемпіонатів району по баскетболу. Цьогорічна історія участі БК "Завалля" в "ЯВІР-БАСКЕТ 2016" є досить цікавою: після того як чемпіонат залишили Лужани, в ньому з'явилося вакантне місце. Отримавши пропозицію зайняти цю "нішу", БК "Завалля", буквально за лічені хвилини, дало ствердну відповідь і цим самим, фактично, "врятувало" турнір.
Саме тому організаторами змагань було вирішено вручити звання "Cepsa-герой 4-го туру" багаторічному капітану цієї команди - Андрієві Храпку.


1. Андрію, наше традиційне питання - пару слів про себе і як почалося захоплення баскетболом?

Народився в с.Завалля, де в шкільні роки почав займатись баскетболом. Всі мої наступні виступи і досягнення пов'язані з місцевою командою БК "Завалля", з якою ми здобували спочатку призові місця в районних спартакіадах, а пізніше, із стартом формату "ЧСБ", чемпіонатах Снятинщини по баскетболу. Поки найвище для себе досягнення -  третє місце в сезоні ЧСБ-2014 року.


2. БК "Завалля" в останній момент стало учасником "ЯВІР-БАСКЕТ 2016". Як тобі вдалося так оперативно зібрати та організувати команду?

Звичайно, рівень нашої команди поступається нинішнім стандартам "ЯВІР-БАСКЕТ 2016" і наявність гравців "калібру" Сандуловича Ігоря, який раніше виступав за нашу команду, значно посилили б наші шанси на певну турнірну боротьбу, але, отримавши запрошення на вакантне місце в чемпіонаті і порадившись з "старожилами" нашої команди, без вагань було прийнято рішення взяти участь у турнірі, розбавивши склад молодими гравцями, які тільки знайомляться з такого роду змаганнями.

3. Чи підтримують вас місцеві депутати, підприємці, сільська рада?

На жаль, за всі роки існування і виступів нашої команди, в нас так і не з'явилось ні спонсорської підтримки з боку підприємців,  ні з сторони наших місцевих "можновладців", тому всі витрати покладені безпосередньо на гравців команди.

4. На мій погляд, ваша ігрова форма є найкращою на турнірі. Яка історія її придбання?

Дана ігрова форма була виготовлена для нас ще перед початком першого турніру  ЧСБ (2013 рік - примітка редакції). Її виготовлення носило індивідуальний підхід з урахуванням "габаритів" кожного гравця і бажаного ігрового номеру. Дизайн був виконаний на основі ігрових кольорів всім відомої команди "Лейкерс".


5. Емблема БК "Завалля" з ящіркою є досить специфічною і в багатьох виникає питання - чому саме ця рептилія?

Історія пов'язана з реконструкцією нашого баскетбольного майданчика. Зокрема під час проведення різноманітних робіт на ньому нам компанію складала ящірка, яка жила в сухій дерев'яній колоді поблизу майданчика, тому ми і вирішили віддати їй шану місцем на нашій емблемі)))


6. БК "Завалля" брав участь у 4-х із 5-ти чемпіонатів Снятинщини по баскетболу, проте жодного разу не спробував свої сили в стрітбольних турнірах. 

Наша відсутність на стрітбольних змаганнях зумовлена насамперед волею різноманітних обставин, але неодмінно БК "Завалля" з'явитися і на турнірі даного формату.

Категорія: Мої статті | Додав: fedodont (05.12.2016)
Переглядів: 286 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Наш партнер
Пошук
Форма входу
Гімн команди
Голосування
Який населений пункт району є "найбаскетбольнішим"?
Всього відповідей: 184
Ми в контакті
Погода у Снятині
Реклама
Категорії розділу
Мої статті [313]
Випадкове фото
Кнопка сайту
 Офіційний сайт БК

Код кнопки:

Статистика
Счетчик тИЦ и PR
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Клікніть сюди
 Персональний сайт Федусiва Андрiя buksport.cv.ua Сайт Попельниківської школи. Сайт села Джурів