Середа, 24.04.2024, 22:32:02
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт БК "Снятин"

У Снятині проведено відбірковий етап чемпіонату України УСЛ 3х3 "Yavir Street Basket"

23 червня 2019 року  Снятин вдруге в своїй історії став господарем відбіркового етапу чемпіонату України з баскетболу 3X3.
Головні організатори "Yavir Street Basket 2019": Федерація баскетболу України  та районна спортивна громадська організація "Снятинська районна федерація баскетболу"за підтримки Снятинської міської ради, Снятинської районної ради та Снятинської РДА.  Генеральний спонсор - ТВМП "Явір".
Не надто оптимістичні прогнози синоптиків "відлякали" частину команд, які планували позмагатись в турнірі. Проте погода виявилась оптимальною для стрітболу: комфортна температура, відсутність опадів та вітру.

Цьогоріч учасниками "Yavir Street Basket" стали 17 команд. Географія: Снятин, Завалля, Ланчин, Калуш, Надвірна, Львів, Чернівці, Сторожинець, Лужани, Вижниця.

Категорія U18
На турнір серед гравців, які не старше 18 років, заявилися 4 команди. Усі вони представляли Чернівецьку область: 1 команда із Вижниці і 3 з обласного центру.
В результаті короткотривалого групового турніру перемогу здобула чернівецька "Starlife".

На другому місці опинились хлопці , що виступали під знаменами "SeloBasket"

Замкнули трійку призерів юнаки із Вижниці

Категорія дорослі
В головному турнірі змагалось 13 команд.
Спочатку було зіграно 15 матчів групового етапу, на якому "відсіялись" 5 колективів.

"SB Boys" (Снятин) - "Калуський пижик" (Калуш) 6-10
Вдалий жереб, свої кільця та підтримка вболівальників дозволила головній команді Снятинщини  зайняти 4-те місце домашньому етапі УСЛ 3X3. Цей результат є найвищим досягненням "SB Boys" в її шестирічній історії.

Фінал
"Starlife" (Чернівці) - "The Last" (Сторожинець) 16-9
Переможець юнацького турніру тріумфував і в дорослій категорії, показавши у фіналі феєричну гру.Чемпіони  отримали право на участь у Суперфіналі чемпіонату України УСЛ 3х3 та путівку на турнір категорії PRO у Львові 27 липня.

Щодо місцевих команд, то, окрім вже згаданих "SB Boys", в змаганнях також взяли участь "Raptors" із Завалля та "Cнятин 2k19", які не змогли подолати груповий етап. Однак їхні гравці, як і інші учасники, отримали рейтингові бали FIBA 3x3 в залежності від результатів.

Змагання завершилися в другій половині дня. Спортсмени, які ще недавно на кортах були непримиренними ворогами, дружньо бесідували і фотографувалися на пам’ять. "Стрітбольна тусовка" не є багаточисленною, більшість гравців давно знайомі поміж собою, адже цих людей об’єднує любов до гри під назвою “Баскетбол”

Категорія: Мої статті | Додав: fedodont (24.06.2019)
Переглядів: 633 | Рейтинг: 5.0/1