П`ятниця, 26.04.2024, 17:16:26
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт БК "Снятин"

БК "Снятин" таки вимучує перемогу

Всього 35 очок на 2 команди забили БК "Снятин" та БК "Ланчин" у зустрічі між собою. Гра виявилась нервовою, тягучою, сумбурною, з величезною кількістю фолів, взаємних помилок і втрат. Гості часто зустрічали снятинчан просто таки регбійними прийомами, натомість господарі використовували елементи американського футболу - довгі передачі через усю площадку в боротьбу.
Почався матч із ривка господарів 4-0, але потім гості "акліматизувались'', провели кілька вдалих атак і пішли на велику перерву у ранзі переможців 8-9.
Перерва більше пішла на користь гравцям БК "Снятин".Було зроблено правильні висновки, повністю перебудовано стратегію гри. Ідуча за нею чверть виявилася переломною у і  завершилася з рахунком 8-0.
Останню чверть БК "Снятин" грав у своє задоволення і утримував комфортний для себе рахунок. Влучний трьохочковий Іваночка на останніх секундах гри тільки "підсолодив" поразку гравцям з Ланчина.

15.12.2011                   Спорткомплекс міста Снятин   19-00
БК "Снятин"- БК "Ланчин"  - 19:16(4:4,4:5,8:0,3:7)
"Снятин":   Федусів (7), Краєвський (5), Оробець (4), Федоров (3),     Плахін (0), Паньків (0), Болембах (0).
"Ланчин": Іваночко (8), Мельник (4), Новак (3), Косюк (1), Гресько (0), Голіней (0), Зеленевич (0).

P.S. Хотів би подякувати тим нечисленним вболівальникам, які прийшли на гру. Можливо ви не побачили якогось феєричного видовища, мало забитих очків, але, як кажуть, команда грає так як позволяє суперник. І хоча наша ідея із збором коштів провалилась ( було зібрано всього 3 гривні), місцями ваша підтримка і підказки ставали в пригоді.
Від імені БК "Снятин" та працівників спорткомплексу хочу "подякувати" гравцям БК "Ланчин" за те, що зламали замок у роздягальні. Замок встановлювали "народні умільці" і поклали його "догори ногами", відповідно і ключ вставлявся по іншому. Але якщо у вас щось там не виходило, не получалося відкрити, то можливо треба було попробувати іншою стороною чи когось покликати, а не вибивати двері. Можливо у вас в Ланчині такі дії в "порядку речей". Як кажуть -  "сила есть, ума не надо!"

Приготування залу за кілька годин до гри.