Середа, 08.05.2024, 01:15:29
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт БК "Снятин"

ЧСБ 2013. 4 тур. Результати
Завершився 4-тур ЧСБ 2013. Залуччя одноосібно очолює турнірну таблицю, Задубрівці вибивають із боротьби за "золоті" медалі першості, Попельники націлюються на "бронзу", Ганьківці получають першу перемогу, Будилів втрачає всі шанси трійку призерів. Про це та інше в нашому огляді туру.

ГРА №1
Попельники - Задубрівці
68-36(15:8,6:4,22:12,25:12)
"Попельники": Кузик Володимир (28), Шлемко Ігор (26), Коцелівський Степан (8),  Сеник Андрій (4), Сеник Іван (2), Михальчук Василь (0), Ткачук Назар (0), Данилюк Степан (0), Короленко Володимир (0), Неміш Павло(0).
"Задубрівці": Ткачук Степан (13), Дмитрунець Тарас (11), Крижановський Тарас (6), Захарук Вадим (6), Шовкопляс Василь (0), Палійчук Юрій (0).

Результат цієї гри мав дати відповідь на декілька питань:
- чи зможуть Задубрівці втрутитись в боротьбу за перше місце?
- чи будуть Попельники боротись за "бронзу"?

Перша половина гри пройшла за незначної переваги команди із села Попельники і завершилася із рахунком 21-12 на їхню користь. Під час великої перерви гравець номінальних господарів Кузик Володимир напевно щось з'їв. В другій половині гри він самотужки "розірвав" оборону суперника, йому вдавались слаломні проходи, неймовірні кидки і попадання. В третій чверті був відрізок коли він забив підряд 11 очків своєї команди. В підсумку Володимир набрав 28 очків і став найрезультативнішим гравцем матчу. Йому суттєво допоміг Шлемко Ігор, який якось і не дуже помітно "настріляв" 26 очок.
Команду Задубрівці як завжди вело за собою тріо Дмитрунець-Крижановський-Ткачук. Проте цього разу "снайпери" команди Ткачук та Крижановський не змогли закинути жодного дальнього кидка у кошик суперника і напевно це стало причиною їх поразки.

ГРА №2

Ганьківці - Будилів
33-0

Перед початком чемпіонату, дивлячись на "заявку" Будилова, їм пророчили місце у призерах. Проте, на превеликий жаль, команда, що "на папері" має дуже сильний склад, ось уже другу гру не може виставити 5 гравців на паркет. Будилів отримує чергову технічну поразку, яка відкидає їх на саме дно турнірної таблиці. Команді із села Ганьківці, яка "вернулась" в ЧСБ, відповідно присуджено перемогу.

ГРА №3

Завалля- Залуччя
44-55(6:12,8:22,21:11,9:10)

"Завалля": Сандуляк Богдан (18), Пилип'юк Тарас (10), Павлюк Дмитро (9) Тимофійчук Ігор (5), Журавель Дмитро (2), Ходан Юрій (0), Мироник Роман (0).
"Залуччя": Болембах Сергій (16), Драбчук Степан (14), Драбчук Микола (9), Солован Микола (6), Бійовський Святослав (4), Нагорняк Іван В. (4), Нагорняк Іван І. (2), Реведчук Володимир (0).

Визнаним фаворитом цієї пари було Залуччя, яке в результаті перемоги, виходило би на "чисте" перше місце. Відразу з початком гри Залуччя показало, що має найсерйозніші наміри "окопатись" на вершині турнірної таблиці і повело в рахунку. Далі до великої перерви їх перевага тільки зростала. В другій половині гри здавалось, що на паркеті грали зовсім інші команди. Залуччя, чи то розслабились, чи то награвали якісь ігрові схеми та ситуації, виглядали невпевнено і подекуди розгублено. Завалля же, чи то відчули, що їх не давить результат, чи зробили якісь висновки в перерві, переконливо виграли третю чверть і на рівних грали в останній. І хтозна як би ще закінчилась гра, якби не кілька попадань гравця Залуччя Сергія Болембаха у відповідальний момент...

Категорія: Мої статті | Додав: fedodont (17.02.2013)
Переглядів: 1235 | Рейтинг: 0.0/0