Вівторок, 30.04.2024, 19:06:44
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт БК "Снятин"

King of the Hill 2014. Результати

23 серпня 2014 року на відкритій спортивній площадці школи-інтернату м. Снятин відбувся турнір "King of the Hill 2014". Основною частиною змагальної програми був турнір у форматі "один на один".

10. Ткачук Денис R1Der

Така кількість учасників дозволила провести довготривалий груповий турнір. Всього на груповій стадії було зіграно 20 матчів, по результатам яких 8 команд вийшли до чверть-фіналу.
B.S. - Kish 7:3

Перша група в результаті "сліпого" жеребкування вийшла на порядок сильнішою за іншу. Як виявилося згодом, саме її  "вихідці" окупують всю трійку призерів.

Bee Killer - The Rock 5:7

Незважаючи на слабший склад учасників, в цій групі точилися запеклі бої між юними баскетболістами за право взяти участь у матчах на виліт. Найбільшою сенсацією став виліт R1Der на такій ранній стадії і попадання в плей-офф юного Bee Killer

1. Oleksiy_4uk 4 4 0
2. The Rock 4 3 1
3. illegal 4 2 2
4. Bee Killer 4 1 3
5. R1Der 4 0 4

1/4 ФІНАЛУ
На даній стадії  всі фаворити без особливих проблем здолали своїх суперників. Трохи довелося "попотіти" B.S. у матчі із The Rock. Цікаво, що в 1/2 фіналу пройшли виключно учасники стрітбольної команди "Snyatyn Boys"? які цього літа добряче "понюхали пороху" на турнірах під егідою УСЛ.

B.S. - Oleksiy_4uk 7:3

Два друзяки, які на протязі всього турніру підтримували один одного, зустрілися у втішному фіналі. Обидва гравці продемонстрували шалені швидкості та карколомні проходи, однак у завершальній стадії B.S. був точніший.
                                                            ФІНАЛ
Fedodont - Happy Milkman 5:7

Fedodont не зумів відстояти свій минулорічний титул. Наприкінці гри рахунок був 5:6 і обидва гравці кілька разів кидали "на перемогу". Зрештою Happy Milkman реалізував середній кидок і став переможцем "King of the Hill 2014".

illegal 0:40

У фінальній частині сенсаційно переміг illegal, показавши просто феноменальний час - всього 27 секунд. Нагадаємо, за цей час він зумів закинути штрафний кидок, триочковий кидок та кидок з-за центра поля!

КОНКУРС ТРИОЧКОВИХ
Попередній раунд подолали гравці, що зайняли призові місця в грі "один на один"

Нікнейм Кількість забитих триочкових
B.S. 12
Fedodont 8
Happy Milkman 8

У вирішальній стадії картина стала дещо іншою. Цікаво, що переможець конкурсу Happy Milkman потрапив у фінальну стадію з великими труднощами - між ним та The Rock довелося призначати додатковий раунд.

Happy Milkman 11
Fedodont 10
B.S. 7

SLAMDUNK CONTEST
Цьогоріч у ньому взяли участь лише два учасника - фіналісти турніру Fedodont та Happy Milkman. А ще рік тому данкерів було п'ятеро. Проте нинішні конкурсанти підтвердили,що саме вони являються найкращими данкерами району. Деякі "слеми" в їхньому виконанні викликали захоплення в глядачів,особливо у тих, хто бачив подібне видовище вперше. Увійшовши в азарт, учасники контесту, попри заявлені в регламенті 3 раунди, виконали по 7 кидків згори, показавши всі свої вміння.
Враховуючи малу кількість конкурсантів,  продемонстрований ними відносно однаковий рівень майстерності та розбіжності серед суддів конкурсу, було прийнято рішення визнати переможцями обох гравців.

Категорія: Мої статті | Додав: fedodont (23.08.2014)
Переглядів: 671 | Рейтинг: 0.0/0