Неділя, 28.04.2024, 17:48:15
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт БК "Снятин"

"Вамбуд" - БК "Снятин". Тест на придатність.
14 грудня БК "Снятин'' завітав у гості до одного з найсильніших баскетбольних клубів області - БК "Вамбуд".
Господарі паркету взялися до справи із самого початку зустрічі, рівна боротьба точилася тільки перших 5 хвилин, коли рахунок був 8-6, а далі послідував провал снятинчан 1-22 (!!!) і рахунок першої чверті віщував про те, що рекорд результативності  цьогорічного чемпіонату впаде.
У наступних  чвертях гравці "Вамбуду" домінували і переважали своїх суперників у абсолютно всіх компонентах гри. За декілька хвилин господарі зрозуміли, що 118 очок вибити їм не вийде і націлились на сотню, гості із Снятина будь-що намагалися не допустити трьохзначної цифри у графі пропущені очки.
Остання хвилина гри пройшла у стилі 7-мої гри фіналу НБА - часті тайм-аути, тактика фолу, битва стратегій. І в цьому питанні  більш досвідчені гравці "Вамбуду" вийшли переможцями, які добилися свого, закинувши разом із сиреною двоочковий після жахливої помилки гравців БК "Снятин".

14.12.2012                                                   ФОК    19-30
БК "Вамбуд"(Івано-Франківськ) - БК "Снятин"
100:24(30:7,24:4,23:4,23:9)
"Снятин": Лукинюк (12), Болембах (4), Краєвський (3), Оробець (3), Федусів (2), Дмитрунець (0).

P.S. Минулорічна гра між цими суперниками закінчилась майже з ідентичним результатом (читати тут )

Категорія: Мої статті | Додав: fedodont (15.12.2012)
Переглядів: 601 | Рейтинг: 0.0/0