Неділя, 05.05.2024, 06:22:28
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт БК "Снятин"

Результати чемпіонату Снятинщини по стрітболу 2019.

25 серпня 2019 року відбувся чемпіонат Снятинщини по стрітболу, що був приурочений до відзначення Дня Незалежності України.
Організатори: Снятинська міська рада та районна спортивна громадська організація "Снятинська районна федерація баскетболу".
Дані змагання підсумували насичене баскетбольне літо у Снятині, адже стали 4-тими за ліком, які  відбулися на кортах "льодового майданчика " у міському парку. (чемпіонати району по стрітболу у червні, липні і серпні та етап чемпіонату України УСЛ)

"SB Boys" - "Залуччя" 10-9

Останні 2 матчі мали стратегічне турнірне значення.
Команди із Завалля та Кулачина боролись поміж собою за бронзові медалі. "Як корабель назвеш, так він і попливе" - подумали молоді стрітболісти із передмістя Снятина і обрали для своєї команди досить провокаційну назву. Хоча, як показала гра, основний пріоритет був визначений правильно.
Гравці БК "Завалля" мали шанси "витягнути" кінцівку, однак в ключові моменти кілька разів промахнулись і вкрай невдало провели останню атаку.

Натомість в наступному поєдинку еталонну гру в кінцівці показали гравці "SB Boys", які за 40 секунд до кінця гри програвали 7-9.  За час, що залишився, досвідчені стрітболісти схилили гру на свою користь. Переможний кидок вразив корзину  "Залуччя" разом із свистком про завершення турніру.
Таким чином "SB Boys" зробили своєрідний хет-трик, вигравши усі три чемпіонати Снятинщини по стрітболу, які проводились у 2019 році.