П`ятниця, 26.04.2024, 03:04:47
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт БК "Снятин"

Результати кубка Снятинщини по баскетболу "Yavir Cup 2019"

24 березня 2019 року в спортивному комплексі "Колос", що у місті Снятин, було проведений уже 3-тій за ліком розіграш кубка району із баскетболу. В якості організаторів виступили РСГО "СРФБ"(Андрій Федусів) та ТВМП "Явір" (Михайло Коземчук).
В турнірі взяли участь 5 команд, що були представлені виключно жителями Снятинського району.
Нововведення у регламенті, що запроваджують територіальний принцип відбору гравців, незвично великий розмір баскетбольного залу  і традиційний для початку сезону брак ігрової практики, стали важливими факторами, які вплинули на перебіг змагань.
"Сліпий" жереб розвів учасників у 2 групи, одна з яких виявилася "групою смерті". У ній опинилися найсильніші команди району і, фактично вже на цьому етапі, тут було вирішено долю переможця змагань. БК "Ганьківці", які показували дуже змістовну гру, стали першою командою, яка завершила свої виступи на турнірі, БК "Снятин" задовільнився шансом здобути 3-тє місце, АБК "Залуччя" відправились у фінал.
Друга група виявилася менш чисельною та дещо слабшою. Але саме тут вибухнула головна несподіванка "Yavir Cup 2019". Молоді хлопці з БК "Кулачин" сенсаційно обіграли команду із Завалля і здобули путівку у головний матч Кубка Снятинщини з баскетболу.

БК "Кулачин" - АБК "Залуччя" 8-34

Вирішальні матчі, особливо фінал, не були такими цікавими та драматичними, як на груповому етапі. Втретє поспіль переможцем Кубка Снятинщини з баскетболу "Yavir Cup" стає АБК "Залуччя".

Під час турніру поміж гравців та вболівальників був проведений розіграш 2-х безкоштовних квитків на додатковий концерт команд "Ліги Сміху", який відбудеться 28 березня о 17:00 год. в Снятинському РБК. Найбільш везучою виявилась Евеліна Бійовська.

Категорія: Мої статті | Додав: fedodont (25.03.2019)
Переглядів: 846 | Рейтинг: 5.0/2