Четвер, 02.05.2024, 15:57:50
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт БК "Снятин"

Суддівське свавілля у Івано-Франківську.
Передостання гра БК "Снятин" в ЧІФО проти Медуніверситету завершилась поразкою нашої команди і ознаменувалась суддівським скандалом, але про все по порядку.
Згідно календаря ця гра мала відбуватись в Снятині, але на прохання Медуніверситету і у зв'язку із невизначеністю рішень керівництва Спорткомплексу міста Снятина, ми погодилися провести матч на виїзді, на домашньому паркеті "медиків".
Традиційно для останніх матчів БК ''Снятин'' вирушив на гру далеко не в оптимальному складі, тільки 7 чоловік поїхали у Франківськ, двоє з яких - Драбчук і Бійовський, хоч і були заявлені за нашу команду від початку сезону, не провели ні одного тренування та ні одної гри за головний баскетбольний колектив Снятинщини.
Рясна злива, що пройшла теренами Заболотова і Коломиї, значно ускладнила дорогу і снятинці прибули на гру із півгодинним запізненням. На всі прохання гостей перенести початок гри на 10-15 хвилин пізніше і дати провести повноцінну розминку, судді категорично відмовились. Саме тут прозвучав перший дзвіночок з їх сторони, але це були тільки "квіточки".
Початок гри краще дався господарям і вони зробили ривок 8-0, але згодом снятинці "нащупали" свою гру і методично почали скорочувати розрив у рахунку. Якщо перша чверть ще залишилася за господарями (14-10), то в другій уже домінував БК "Снятин" (9-13). На велику перерву команди пішли із нічийним рахунком 23-23 і подальша боротьба обіцяла бути дуже цікавою. Та не тут то було. За справу взялися люди (якщо їх можна назвати ''людьми") в сірому. Із самого початку третьої чверті вони почали "топити" гравців із районного центра. Вони примудрялись бачити фоли, коли гравці із Снятина чисто ставили блоки, не помічали того як майбутні лікарі коліном вперед ішли в прохід, розмахували ліктями, здійснювали пробіжки, грали ногами, зате суворо карали найменшу погрішність гравців БК "Снятин". В результаті їхнього "адекватного" суддівства на початок останньої чверті за перебір фолів були вилучені Федусів, Плахін і Краєвський і гості догравали матч у складі чотирьох чоловік. Зрозуміло що в чотирьох гравців проти семи не було ніяких шансів.
БК "Снятин"  не має ніяких претензій до  гравців Медуніверситету , проте висловлює глибоке обурення та зневагу до дій суддівської бригади у складі Стецюка Я.  та Меткого С.
Їхні дії не витримують жодної критики. Нижче подаємо фотографії цих людей , щоб всі знали своїх "героїв". Єдине, що хочеться їм сказати - ГАНЬБА!!!