П`ятниця, 26.04.2024, 15:40:46
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт БК "Снятин"

Yavir Street Basket U18. Результати

Чемпіонат Снятинщини із стрітболу серед юнаків "Yavir Street Basket U18", що відбувся 11 червня, став першим стрітбольним турніром, який цьогоріч проводить у Снятині РСГО"СРФБ". Вже стало хорошою тенденцією, що співорганізатором баскетбольних змагань виступає компанія "Явір".

Чемпіонат зібрав "під своє крило" 5 юнацьких стрітбольних команд із різних населених пунктів району. Після процедури жеребкування відбулася церемонія відкриття, де виступили:
- організатор змагань, заступник голови РСГО "СРФБ" - Федусів Андрій
- генеральний спонсор змагань, представник компанії "Явір" - Коземчук Михайло
- головний суддя - Солован Микола

Зважаючи на кількість команд, було вирішено провести чемпіонат за груповою системою. Таким чином глядачі стали свідками 10-ти матчів.

Кулачин - "Dream Team" (Залуччя)  3:7
Попельники - Ганьківці 4:3
"Dream Team"(Залуччя) - Попельники 3:4
Устя - Кулачин   11:6
Попельники - Устя 5:6
Ганьківці - "Dream Team" (Залуччя)  6:4 (OT)
Устя - Ганьківці  7:11
Попельники - Кулачин  11:1
Ганьківці - Кулачин  8:6
"Dream Team" (Залуччя) - Устя  6:3

Переможцями досить несподівано, але цілком заслужено, стала команда із села Попельники. Запорукою успіху стала чудова гра у захисті - всього 13 пропущених очків у 4-х матчах.
Другими фінішували гравці із Ганьківців. На чолі із своїм лідером Василем Палійчуком вони здолали три команди-суперниці і лише з мінімальною різницею поступилися чемпіонам.
Замкнули трійку призерів стрітболісти із Залуччя, які в останньому матчі із Устям вирвали "бронзу". Варто зазначити, що "Dream Team" мали шанси на вищі призові місця, однак поступились Ганьківцям в овертаймі.
Найкращих слів заслуговує гра болерів із Устя. Потужно стартувавши із 2-х перемог, в тому числі й над Попельниками, команда трохи забуксувала в кінці і , за рахунок програної очної зустрічі, пропустила вперед Залуччя.

Команда М В П Р О
1. Попельники 4 3 1 24-13 7
2. Ганьківці 4 3 1 28-21 7
3. "Dream Team" (Залуччя) 4 2 2 20-16 6
4. Устя 4 2 2 27-28 6
5. Кулачин 4 0 4 16-37 4

Всі гравці команд-призерів були нагороджені грамотами та смачними призами від ТВМП "Явір".

На екваторі групового турніру відбувся конкурс триочкових кидків, в якому тріумфував Андрій Мойсик із Залуччя.

ПІП Команда Кількість триочкових
1. Мойсик Андрій "Dream Team" (Залуччя) 9
2-3. Горюк Іван Кулачин 7
2-3. Онищук Ростислав Устя 7
4-5. Гарасим'юк Григорій Попельники 4
4-5. Палійчук Василь Ганьківці 4

Районна спортивна громадська організація "Снятинська районна федерація баскетболу" висловлює щиру подяку ТВМП"Явір" за допомогу в організації турніру та призи для учасників змагань.

Категорія: Мої статті | Додав: fedodont (11.06.2016)
Переглядів: 1248 | Рейтинг: 5.0/1